Уважаемые заявители!

29 августа 2017 г., вторник

Уважаемые заявители!

Поздравляем вас с Днем республики!

История Татарстана свидетельствует о том, что наша республика богата не только природными ресурсами, но и талантливыми трудолюбивыми людьми. Желаем вам успешной реализации намеченных планов, удачи во всех начинаниях, успешного завершения начатых дел. Личные победы каждого из нас преумножают достижения всего Татарстана! Благополучия и процветания!

Хөрмәтле мөрәҗәгать итүчеләр!

Сезне Республика көне белән тәбрик итәбез! Татарстанның тарихыннан күренгәнчә, Республикабыз табигый ресурслары белән беррәттән киңкырлы сәләтле кешеләре белән дә бай. Киләчәктә Сезгә башкарган эшегездән тәм табып, тырышлыкларыгызның нәтиҗәләрен тоеп, яңадан- яңа үрләр яулап яшәргә язсын. Барлык уй-ниятләрегез чынга ашсын. Һәрберебезнең шәхси җиңүләре Татарстаныбызның казанышларын арттырсын. Иминлек һәм муллык юлдашчыгыз булсын!